Veřejné složky

From Neos Wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Public Folders and the translation is 69% complete.
Outdated translations are marked like this.
Other languages:
English • ‎čeština • ‎中文(中国大陆)‎ • ‎日本語 • ‎한국어

Veřejná složka, je složka, která byla sdílena s ostatními lidmi. Vše ve veřejné složce -- objekty, světy, a ostatní složky -- může být spawnováno a použito kýmkoliv kdo má danou složku. Skupiny je také mohou použít ke spolupráci.

Přehled

Odkaz na veřejnou složku

Odkaz na veřejnou složku je fyzický objekt. Jako u jakéhokoliv jiného objektu jej můžete uložit do vašeho inventáře tím že jej podržíte v jedné ruce a druhou kliknete na zelenou ikonu plus (nebo na desktopu stisknete kombinaci Ctrl + S).

Můžete sdílet jakoukoliv složku ve vašem inventáři tím, že ji vyberete a kliknete na ikonu obálky.

Místo zabírané obsahem veřejné složky je pouze započítáváno vlastníkovi složky. Pouze vlastník složky může modifikovat obsah složky. Toto umožňuje lidem získávat nejnovější verze vašich projektů, místo toh aby museli pokažde hledat a ukládat nové kopie.

Public Folder Access

When a public folder is created it is not immediately available for all Neos users. It cannot be found on any public listings or systems unless it is shared with those systems.

The only way for other users to gain access to your folder is if:

  • You give them the folder, like a regular inventory item within a session.
  • Someone else who already has the folder gives it to them.
  • You give them the text based link to the folder.
  • They find the folder within another folder that they already have or within a system that shares folders such as the directory.

Zdroje

Existuje několik míst, odkud lze získat veřejné složky

The Directory

The Directory je svět plný odkazů na veřejné složky. Je spravován uživatelem ProbablePrime. Pokud si přejete přidat vaši veřejnou složku, pošlete mu odkaz skrze chat.

Svět The Directory můžete najít hledáním "Directory" v záložce Světy.

Uživatelé

Uživatelé většinou rádi sdílejí své veřejné složky. Prostě je požádejte o kopii, pokud vás zajímají věci které vytvořili.

Mega veřejné složky

Existuje několik význačných veřejných složek, jejichž vlastníci se rozhodli posbírat uplně VŠE. Háček je v tom, že kvůli tomu že obsahují hromadu veřejných slože je složite v nich najít to co hledáte!

The Starter Pack

The Starter Pack je "mega složka" plná věcí pro nové uživatele. Obsahuje některé užitečné nástroje a informace, a také hromadu objektů na hraní.

Importování odkazu na složku

Můžete zkopírovat odkaz na složku skrz kontextové menu, když ji držíte. Vložení odkazu do hry, buď skrze tlačítko "Vložit obsah ze schránky" na domovské stránce v Dashi, nebo stisknutím klávesové kombinace Ctrl + V, ji importujete.

Například tento odkaz vám dá The Starter Pack:

Seznam veřejných složek

Podívejte se na seznam komunitou prověřených veřejných složek, které jsou často dávány novým uživatelům